sobota, duben 13, 2024

PELETOVÁ VLOŽKA - APOLLO

PDFTiskEmail
Vložka je plným automatickým kotlem zabudovaným do stěny, kterou lze řídit týdenním programem a to každý den zvlášť. Jedná se o plnohodnotný automatický kotel, který je nádhernou součástí obývacího prostoru a zároveň plní funkci ohřevu celého domu. Samozřejmostí je i dálkový ovládač,který je součástí.
Pro nejnáročnější je možnost ovládat mobilním telefonem a to plnohodnotně (teplota,výkon,zapnutí,vypnutí,nastavení atd. ) . Vložka se zapojí na topný systém, který může být jakýkoliv bez nutnosti dochlazovací smyčky a akumulační nádoby. Na starý samotížný i nový systém. Zapojení je pouze dvěmi trubkami nebo ohebnými hadicemi. Vložka je schopna vytápět podlahové topení,radiátory nebo bojler.
Vložka je vybavena integrovaným čerpadlem, expanzní nádobou,pojišťovacím ventilem,senzorem tlaku vody,senzorem podtlaku,tepelnými čidly vody, čidlem teploty v místnosti atd. Pohon dávkování peletek zajišťuje malý motorek s integrovanou převodovkou a kluznou spojkou, který je špičkou v Evropě.
Jedinečností vložky je kouřovod pouhých 80 mm, který nepotřebuje v podstatě žádný tah komínu. A to díky odtahovému ventilátoru,který je řízen počítačem a zajišťuje spolehlivě chod. Připojení kouřovodu je hračkou. Pokud Váš komín je ve špatném stavu,tak vyvložkování se provádí pouze v průměru 120 mm a to bez drahého frézování.
Peletová vložka umí sama si zvolit požadovaný výkon, aby dům nepřetápěla a topila pouze tolik, kolik je zapotřebí. Vložka má vysokou účinnost a samozřejmě to má velký vliv na to, aby Vám šetřila peněženku.
Apollo Peletová vložka: PELETOVÁ VLOŽKA - APOLLO
Prodejní cena90 907 Kč
Prodejní cena bez DPH75 130 Kč
Sleva
Cena / kg:
Dokumentace ke stažení
Popis
Vložka APOLLO   voda
maximální výkon kW 18 kW
minimální výkon kW 2,4 kW
výkon do vodního výměníku kW 16,5 kW
účinnost % 91,0%
spotřeba pelet min/max kg/h 0,9 – 3,7 kg/h
kapacita zásobníku kg 18 Kg + nastavba
výhřevnost m3 250 – 380 m3
připojení do sítě V/Hz 230/50
maximální spotřeba elektřiny W 300 W
spotřeba elektřiny za provozu W 70 W
Programování den/týden - ANO
dálkové ovládání - ANO
průměr kouřovodu mm Ø 80 mm
voda ve výměníku l 12,0 l
rozměry mm 700/770
hmotnost kg 90 Kg

Kontaktujte nás

Contact us

Your feedback has been sent sucessfully